Óbudai Egyetem Ösztöndíj

Az Óbudai Egyetem ösztöndíj három kategóriában pályázható.

Szakmai Tudományos:

A kategóriában azon hallgatókat díjazzák, akik jó tanulmányi átlaguk mellett, valamilyen szakmai tevékenységet is végeznek. Ez lehet különböző szakmai versenyeken elért helyeztés, tudományos kutatás vagy akár publikálás is.

Kulturális és közéleti:

A kategóriában azon hallgatók díjazzák, akik a közélethez valamilyen formában hozzájárultak. Ebbe a ketegóriába a Hallgatói Önkormányzati tevékenység nem tartozik bele.

Sport:

A kategóriában azon hallgatókat díjazzák, akik jó tanulmányi eredményük mellett kiemelkedő sport teljesítményt nyújtanak országos, vagy akár nemzetközi viszonylatban. Előnyben részesül, aki az Egyetem színeiben versenyzik.

A Pályázati felhívás ITT érhető el.

A korábbi évekkel ellentétben a pályázás nem a pályázati portálon keresztül zajlik. A pályázók a dokumentumokat személyesen, valamint e-maeiles formában is be kell adják.

A pályázatot a SABLON alapján ki kell tölteni és a megfelelő helyekre eljuttatni.