Hirek

Cikkek jelennek meg itt.

• Gyakornoki programot hirdet a Grundfos
    2019. január 18.

A víz életet teremt. Víz nélkül nem lenne élet a Földön. A Grundfos célja a kezdetektől fogva az volt, hogy elérhetővé tegye a vizet. Ahol víz, ott a Grundfos!

• Konfliktuskezelési tréning
    2019. január 16.

Ha szeretnéd zökkenőmentesen és barátok társaságában tölteni a kollégiumi mindennapokat, akkor ez a tréning Neked szól!

• Fehérvári "Függőségek hálójában" előadás
    2019. január 16.

Az előadás célja, hogy segítséget nyújtson az esetleges veszélyeztetettség felismerésében, legyen szó önmagunkról, illetve a környezetünkben élőkről.

• Rendszeres Szociális Ösztöndíj Pályázat - 18-19-2
    2019. január 10.

Az 2018/19 tavaszi féléves rendszeres szociális ösztöndíj pályázat kiírásra került. A pályázati időszak: 2019. február 05.(kedd)  – 2019. február 15. (péntek) 15:00

• Itt írhatod alá!
    2018. december 12.

Összegyűjtöttük nektek hogy december 18-ig mely helyszínen támogathatjátok aláírásotokkal az Óbudai Egyetem egységét. Számítunk Rátok!

• Aláírásgyűjtés az Óbudai Egyetem egységéért
    2018. december 12.

Az Óbudai Egyetem egységének és értékeinek fenntartása melletti elkötelezettség kifejezése céljából az intézmény Szenátusa, Szakszervezeti Bizottsága és Hallgatói Önkormányzata aláírásgyűjtést szervez az Egyetem minden közalkalmazottja, valamint a hallgatói jogviszonnyal rendelkezők körében.

• OE Karácsonyi Jótékonyság
    2018. november 28.

Fogjunk össze idén is a jó célért! Az Óbudai Egyetemen idén is két helyszínen kerül megrendezésre a Karácsonyi Jótékonysági rendezvény.

• Új utak és hidak a vállalkozásban
    2018. november 14.

Az Óbudai Egyetem és a Gróf Széchenyi Család Alapítvány meghívja Önt az "Új utak és hidak a vállalkozásban" című rendezvényre. Időpont 2018. november 20. 10:00 óra, helyszín: Óbudai Egyetem, F.09 Pauli Konferencia Terem(1034 Budapest, Bécsi út 96/b.)

A teljes meghívót itt találjátok.

Várunk Titeket sok szeretettel!

• Véradás Óbudán
    2018. november 05.

Az Óbdudai Egyetem Hallgatói Önkormányzata és a Vöröskereszt véradást szervez november 12-én az Óbudai Campuson. Légy bátor! Gyere el, adj vért! Adj egészséget!

• MAB Látogatás
    2018. október 31.

Intézményünk életében hamarosan egy olyan fontos eseményre kerül sor, amelynek keretében az Egyetem működésének, a hallgatók érdekében végzett munkánknak, valamint a hallgatóinknak nyújtott szolgáltatások minőségi értékelésére kerül sor.