Aláírásgyűjtés az Óbudai Egyetem egységéért

Az Óbudai Egyetem egységének és értékeinek fenntartása melletti elkötelezettség kifejezése céljából az intézmény Szenátusa, Szakszervezeti Bizottsága és Hallgatói Önkormányzata aláírásgyűjtést szervez az Egyetem minden közalkalmazottja, valamint a hallgatói jogviszonnyal rendelkezők körében.

Kérünk, hogy az Óbudai Egyetem egységének és értékeinek fenntartása melletti elkötelezettségedet az e célból készített aláíróív aláírásával fejezd ki.

Az EHÖK irodája (Tavaszmező "A" épület alagsor) mellett lévő faliújságon kihelyeztünk aláíró íveket. Itt is aláírhatjátok december 18-ig.